Moblobi.com

About This Project

Moblobi.com; teknoloji ve dijital dünyayı herkes için daha “anlaşılır” hale getiren bir içerik sitesidir. Teknik ve teorik bilgiden uzak; sadece fayda odaklı içerikler sunar. Teknoloji ve dijital dünyadaki gelişmeler, yenlikler, ürün, hizmet ve platformlar hakkında insanların günlük hayatlarına değen, kılavuz niteliğinde içerikler yayınlar.
Moblobi.com’un özel içerik editörleri teknoloji ve dijital dünyada hakkında anlaşılır, özgün içerikler üretirken; bireyler ve kurumlar da platformda profiller açarak yazar olabiliyorlar.
Yazarlar köşelerinde teknoloji ve dijital dünyada bildiklerini paylaşırken; onlara her yazıları için tanıtım, SEO ve editöryel destek sağlanıyor. Böylece bireyler Moblobi.com’da yazar olarak kendilerini tanıtabiliyor ve dijitalde daha görünür olabiliyor.
Moblobi.com’da kurumlar da özel profiller açabiliyor; teknoloji ve dijital odaklı ürün, hizmet, platformlarına yönelik kılavuzlar oluşturabiliyor, içerikler sunabiliyorlar. Formlar oluşturup, yeni bir satış kanalı yaratabiliyor. Moblobi.com, kurumlara köşelerinde içerik desteği de sağlıyor.
“Teknoloji ve dijitalin anlaşılır hali” mottosuyla kurumsal hayatta 10 yılın üzerinde deneyimi 3 kişilik bir ekip tarafından kurulan Moblobi.com’da; binlerce içerik yayınlandı. Çok sayıda yazarı olan mecranın; derin bir içerik stoğu bulunuyor.
Organik olarak yüksek bir büyüme hızı yakalayan Moblobi.com; Türkiye’nin önemli teknoloji sitelerinden biri olma yolunda hızla ilerliyor. Gelen kullanıcının siteyi terk etmediği; sektör ortalamasının oldukça üzerinde sitede kaldığı; etkileşimi yüksek bir kullanıcı kitlesine sahip olan Moblobi’nin sosyal mecralarda da çok sayıda takipçisi bulunuyor.
Özel içeriklerini en.moblobi.com ingilizce sitesi ile dünyaya açan Moblobi.com; farklı dillerde içeriklerini sunarak globalde de büyümeye devam ediyor.
İTÜ Çekirdek girişimleri arasında bulunan Moblobi.com; 2018 ve 2019 yıllarında Bigbang’de yer aldı; Milliyet özel ödülüne layık görüldü. Moblobi.com’u @moblobi hesaplarından sosyal medyada takip edebilir; www.moblobi.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İletişim:

bilgi@moblobi.com

Reşitpaşa Mah. Katar Cad. Teknokent ARI 4 Binası No: 2 / 50 / 6 İTÜ Magnet 34467 Sarıyer / İstanbul

Category
Girişimler