META-LOL

About This Project

META-LOL, Türkiye’nin ve dünyanın en çok oynanan e-spor oyunu olan League of Legends özelinde içerik üreten e-spor platformudur.

 

Meta’nın oyun dünyasındaki kelime anlamını moda olarak tanımlayabiliriz. LoL de tahmin edeceğiniz üzere League of Legends’ın kısaltılması. Bu bağlamda META-LOL’ü League of Legends’ın modasına ayna tutan bir platform olarak nitelemek yanlış olmayacaktır. Yaratmış olduğumuz içerikler sayesinde kullanıcılarımız, tabiri caizse oyun oynarken ne giymeleri gerektiğine karar veriyor. Diğer tüm moda unsurlarında olduğu gibi League of Legends modasında da değişim değişmeyen tek gerçek. Bu gerçek de bize olan ihtiyacı baki kılan yegane özellik. Kasım 2015’te çalışmalarına başladığımız platform, Mayıs 2015’ten bu yana kesintisiz olarak kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Açıldığı ilk günden bu yana kitlenin yoğun ilgisine maruz kalan META-LOL, son iki yıldır kendi alanındaki internet siteleri arasında zirveyi kimseye kaptırmamıştır. Önümüzdeki dönemde, localde yakalamış olduğumuz başarıyı globale taşıyıp; platformu diğer e-spor oyunlarına entegre edeceğiz.

 

İletişim

Category
Entrepreneur Groups