TELEPORTER

About This Project

Teleporter, katılmak istediğiniz canlı spor, müzik ve e-spor etkinliklerini oradaymış gibi deneyimleyebilmenizi sağlayan sanal gerçeklik teknolojisine dayalı yeni nesil bir deneyim platformudur.

 

Dünyanın neresinde olursa olsun sizin gibi bu sistemi kullanan diğer arkadaşlarınızı da etkinlik alanında birer avatar olarak görüp iletişim kurabilir, etkinlik atmosferinin keyfini beraber çıkarabilirsiniz. Bu deneyimi yaşayabilmek için bir sanal gerçelik gözlüğü ve içine yerleştireceğiniz bir akıllı telefon yeterliyken, çok daha gelişmiş VR cihazlarıyla da aynı deneyimi yaşayabilmeniz mümkün.

 

Teleporter, aynı zamanda etkinlik yayıncıları için kendi başlarına kolay entegre olabilecekleri ve kullanıcılarına VR etkinlik deneyimi sunabilecekleri güçlü bir altyapı sunmaktadır. Bu sayede, etkinlik sektörünün VR teknolojisine geçişini yeni bir bakış açısıyla kolaylaştırmakta, VR video olarak bilinen 360 derece videoların dezavantajlarını ortadan kaldırmaktadır.

 

Teleporter, yıllar önce radyo ile dinlemeye, sonrasında TV ve internet ile izlemeye başladığımız uzaktaki etkinlikleri geleceğin medyasına taşıyarak nerede olursanız olun yaşayabilmenize imkan tanıyor.

İletişim

Reşitpaşa mah. Koruyolu cad. İTÜ Ayazağa Kampüsü ARI3 Binası Kat: -2 Maslak / İSTANBUL


[email protected]
teleporter.tv/tr

Date
Category
2016, Girişimler