SMART MİMİC

About This Project

Gözünüz Arkada Kalmasın

Smart Mimic nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabileceğiniz ve kendi oluşturduğunuz profiller doğrultusunda kullanabileceğiniz bir  güvenlik platformudur.

Mıknatıslı arka yüzeyi ile tüm metal yüzeylere kolayca tutunur. Akıllı telefonunuzdan seçtiğiniz profile göre, sizi çevrenizdeki tehditlere karşı uyarır ve korur.

 

NasıÇalışır ?

Smart Mimic’ in içerisinde 4 farklı sensor bulunmaktadır. Akıllı telefonunuzdan bu sensörleri, kendi oluşturduğunuz profiller doğrultusunda kontrol edebilirsiniz.

Ofiste veya kafede smartmimic’ i bilgisayarınızın üzerine koyduğunuzda, sizin seçtiğiniz profile göre bilgisayarınıza yaklaşan ile bilgisayarınızı kullanmaya çalışanı ayırt edebilir, uyarı olarak üzerindeki ışığı aktif edebilir, alarm verebilir veya telefonunuza bildirim alabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Tetikte ol

Kamp yapanlar bilir. Siz ormanda çadırınızda bir başınıza uyurken, acaba dışarıda neler olup, bitiyor? Smartmimic çevrinizdeki olası tehditleri size bildirebilir, hatta seçtiğiniz profile göre sizi tehlikelere karşı koruyabilir.

Ayrıntıları kaçırma

Üzerindeki güçlü ışığı sayesinde gecenizi aydınlatarak size yol gösterici olabilir.

Gözünüz arkada kalmasın

Kafede, plajda ve kütüphane gibi yerlerde bazen bulunduğumuz yerden ayrılmamız gerekiyor ve eşyalarımızı sürekli yanımızda göçebe gibi taşımakta istemiyoruz. Kişisel eşyalarınıza yaklaşıldığında smartmimic size haber verir.

 

İletişim

Reşitpaşa mah. Koruyolu cad. İTÜ Ayazağa Kampüsü ARI3 Binası Kat: -2 Maslak / İSTANBUL


+(90) 533 276 20 86
info@smartmimic.com
www.smartmimic.com

Date
Category
2016, Girişimler