Resardis

About This Project

Kripto para piyasası her geçen gün büyümektedir, büyüyen sektörle blok zinciri teknolojisi de gelişmektedir. Bu teknolojiyi önemli kılan ve bu kadar gündemde olmasının sebebi sağladığı güvenlik ve merkeziyetsizlik özellikleridir. Fakat teknolojinin doğasına aykırı olarak ticaretler her zaman merkezi borsalarda güvensiz bir şekilde yapılmaktadır. Resardis teknolojinin özüne uygun bir şekilde merkeziyetsiz yapısıyla kullanıcılara en güvenli kripto para ticareti deneyimini sağlar.

Resardis, yan zincir teknolojisine dayanan merkeziyetsiz bir kripto para borsasıdır. Mevcut merkezi borsaların güvenlik, merkeziyetsiz borsaların ise kullanım sorunlarını çözer. Sayısız kripto paranın yan zincir teknolojisi sayesinde güvenli ve özel bir şekilde ticaretine olanak sağlar.

İşlemler merkezi bir sunucu yerine blok zincirinde gerçekleşir. İşlemlerin blok zincirinde gerçekleşmesi güvenliği getirir. Kullanılan yan zincir teknolojisi ise işlemlerin hızı ve kullanıcı dostu yapıyı sağlar. Resardis’in akıllı kontratı her kullanıcı için varlıklarının sahipliğini her zaman doğrular. Resardis’in hiçbir zaman varlıklar üzerinde kontrolü olmaz. Varlıklar üzerinde kontrolü olmayan bir yapıdan hiç bir şey çalınamaz, bu durum Resardis’in kullanıcıların varlıkları çaldırmasını imkansız kılar. Ayrıca sistemin şeffaf ve manipüle edilemez yapısı kripto paralar üzerinde fiyat ve hacim manipülasyonunun önüne geçer.

2019 yılında Big Bang’de yer alan Resardis’in kurucu ortakları Çağatay Aydın, İlhan Cem Duru ve Yekcan Güler’dir. Vizyonumuz blok zinciri teknolojisinin bütün potansiyelini kullanarak kullanıcılara mükemmel kripto para ticareti deneyimi sunmaktır. Resardis var olan merkezi ve merkeziyetsiz kripto borsaların sorunlarını çözerek tüm kullanıcılara hitap eden bir ürün ortaya çıkarmıştır.

İletişim:

hello@resardis.com

Reşitpaşa Mah. Katar Cad. Teknokent ARI 4 Binası No: 2 / 50 / 6 İTÜ Magnet 34467 Sarıyer / İstanbul

Category
Girişimler