Doktor Çağır

About This Project

Evinizde hızlı ve güvenilir sağlık hizmeti için Doktor Çağır

İş yaşamında yoğun bir tempo ile çalışan bireyler hem kendileri hem de o an içi kendilerine ihtiyaç duyabilecek çocuk, yaşlı ve engelli yakınları için sağlık hizmeti almak istediklerinde ciddi bir zaman kaybı ile karşı karşıya kalıyorlar. Devlet hastaneleri ve özel hastaneler farklı alanlarda alternatifli fayda sağlasalar da , devlet hastanelerinden randevu alma zorluğu ve özel hastanelerdeki maliyetlerin yüksekliği, sağlık hizmeti alma zorluğunu bir kat daha artırıyor.

Neden evde doktor muayenesi ?
İşte tam da bu noktada Doktor Çağır uygulaması ile hasta ve hasta yakınlarının kendi konfor ortamında, zamandan da tasarruf edilerek hızlı ve güvenilir sağlık hizmeti alması kolaylaşıyor. Hastaya veya yakınına ulaşan doktor gerekli gördüğü hastayı tam teşekküllü bir hastaneye yönlendiriyor; gerekli olmadığı hallerde hasta uygulama sayesinde zamandan ve paradan tasarruf etmiş oluyor. Ayrıca hastanın o an için bağımlı olduğu hasta yakını da kendi zamanını yönetebilmiş oluyor. Bunların dışında hastane enfeksiyonu ve sosyal çevre gizliliği ve hastane stresi de ortadan kalkmış oluyor.

Doktor Çağır ‘ın avantajları neler ?
2020 Ocak ayında hizmete başlayacak olan uygulamamız, şu an ve geçmişte yaygın olan evde sağlık hizmetlerine yüzde olarak büyük katkı sağlayacaktır. Yine aynı yıl içerisinde özel sigortalar ile anlaşma yaparak hasta talebini giderek artıracaktır. Kendi ortamında vermiş olduğumuz doktor hizmetinin yanı sıra yine hastane ortamında ihtiyaç duyulabilecek tahlil, tetkik ve ambulans hizmetlerini de, başlangıçtan itibaren hizmetimize eklemiş olacağız.

umutelbirr@gmail.com

Uphill Towers B/61 Ataşehir - İstanbul

Category
Girişimler