Earnado

About This Project

Dünyanın hızla dijitalleşmesi, bu hıza ayak uyduramayan firmaların fırsatları kaçırmasına, rakipleri karşısında geriye düşmesine ve daha da kötüsü kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalmasına sebep olmaktadır.
Dijital dönüşüm için profesyonellerin istihdam edilmesi ya da farklı yerlerden hizmet alınması ise oldukça pahalı olmakla birlikte, doğru uzmanların bulunması hem şansa kalmakta hem de zaman almaktadır. Earnado işte bu sorunları çözmek için küçük, orta ölçekli firmalar ve ölçeklenebilir girişimlere çok sayıda çevrimiçi dönüşüm hizmetleri sunan bir platform oluşturmuştur. Şu anda firmaların en hayati ihtiyacı olan satış ve pazarlama konusuna odaklanan Earnado, bu ihtiyaçları karşılamak için ağırlıklı olarak dijital pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Kapsamları uzman kişiler tarafından oluşturulan hizmetleri verecek uzaktan çalışanlar (earniler), hizmet kalitesi üst düzeyde olacak şekilde eğitim almakta ve hizmet vermeden önce birçok pratik yapmaktadır.
Benzer sistemlerden farklı olarak, hizmetler ihtiyaçlara göre standartlaştırılmaktadır. Bu sayede teknik detaylara hakim olmayan firmalar bile rahatlıkla kendileri için en iyi çözümlere ulaşabilmektedir. Sistem firmanızın nerede olduğunu değerlendirip, nereye ulaşmak istediğinize dair bir yolculuk ve ihtiyaç listesi çıkarmaktadır. Bu yolculukta siz hedefinize ulaşıncaya ve dönüşümünüz tamamlanıncaya kadar ihtiyacınız olan ürün ve servisleri size sunmaktadır.
Projeyi farklılaştıran başka bir nokta ise hizmet verenlerin ücretsiz olarak eğitilmesi, pratik yapabilmesi ve istedikleri yerden internet üzerinden müşterilere hizmet verebilmesidir. Böylece firmalar, büyük firmalara verilen kalitede hizmet alabilirken, hizmet verenler (earniler) de istedikleri yerden bu hizmetleri verip kendilerini geliştirebilmekte ve para kazanabilmektedir. Bu sayede uzmanlaşan birçok hizmet veren (earnie) yurt dışındaki firmaların çeşitli dijital dönüşüm ihtiyaçlarına da cevap verebilmektedir. Böylece firmalar, yüzlerce firmanın ihtiyaçlarından yola çıkılarak oluşturulmuş en iyi çözümlere, deneyimli kişiler ile ulaşabilmektedir.
İleride yapay zeka, programlama, bulut teknolojiler gibi hizmetler için de standartlaşmış servisler oluşturup dünyaya hizmet veren bir firma olmayı hedeflemektedir.
Earnado, Big Bang 2019’da TOP20 girişimlerinden birisi olmuştur.

İletişim:

hey@earnado.com

Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No:4 İç Kapı No:1101 34467 İTÜ Çekirdek Sarıyer – İstanbul

Category
Girişimler