Hergele Elektrikli Scooter

About This Project

Hergele, yerli elektrikli scooter üreticisi ve e-mobilite araç paylaşım teknolojik altyapı sağlayıcısıdır.
Türk mühendisler ve tasarımcılar tarafından geliştirilip lokal olarak üretilen Hergele elektrikli scooterlar, bir çok farklı şehir yapısı düşünülerek multidisipliner yöntemlerle, ulaşımın zor olduğu şehirlerin üstesinden gelecek şekilde tasarlanmıştır.
Hergele, İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu, farklı disiplinlerden gelen, kendi alanında uzman bir ekip tarafından, bir buçuk yılı aşkın sürede geliştirilmiştir. Farklı disiplinlerin bir arada çalışmasının yarattığı çatışmalar doğrultusunda, farklı perspektifler tasarımda özgünlüğü ve mühendislikte yetkinliği beraberinde getirmiştir.
Bireysel kullanımda, son kullanıcıya yönelik elektrikli scooterları ile piyasaya çıkan Hergele, ürünlerinin araç paylaşım platformlarında kullanılabilmesi için gerekli altyapıyı ve mikromobilite çözümlerini sunmaktadır.
E-mobilite araç paylaşım platformlarında operasyon öncesi ve süresince karşılaşılan problemlerin çözülmesi ve bu sayede mikromobilite kültürünün yayılmasına olanak sağlamaktadır.
Operasyon öncesinde ihtiyaçların ithalat yoluyla karşılanmasının zorunluluğundan ve bu sürecin zorluğu ve uzunluğundan kaynaklanan yüksek ön kurulum maliyetlerini düşürmekte ve operasyon süresince paylaşım platformlarında kullanılan araçların düşük ömürleri nedeniyle sürekli yenilenme ihtiyacına cevap verebilmektedir. Operasyon süresince, ithalat yoluyla kurulumu sağlanan araç paylaşım teknolojik altyapısı ve araçların satış sonrası desteklerinin yetersizliğinin önüne Hergele Filo paketi ile geçilmektedir.
Hergele, işletmecilere ve girişimcilere Iot Cihaz, Takip Sistemi, Yönetim Paneli, Mobil Uygulama ve Elektrikli Scooterların operasyona hazır, anahtar teslim bir iş modeli sağlamaktadır. Sağlanan iş modeli ve ürünler, modüler üretim süreci sayesinde özelleştirilebilmekte ve kullanım alanlarına ve kişilerin/kurumların isteklerine göre şekillendirilebilmektedir.

İletişim:

info@hergele.co

www.hergele.co

Reşit Paşa Mah. Katar Cad. No:4 İç Kapı No:1101 34467 İTÜ Çekirdek Sarıyer – İstanbul

Category
Girişimler