BUY BUDDY

About This Project

Alışveriş sadece bir satın alma işlemi midir? Buy Buddy’e göre bu sorunun cevabı kesinlikle hayır. Alışveriş kendimizi iyi hissettmek için yaptığımız ve uğrunda günde saatlerce çalıştığımız, vazgeçemeyeceğimiz bir aktivitedir. İşte tam da bu nedenlerden dolayı Buy Buddy ekibi, alışveriş deneyiminin ve perakendenin her ucuna dokunan teknolojiyle, tüketicilerin, mağaza sahiplerinin ve büyük markaların alışverişi tekrardan sevmelerini sağlamayı hedefliyorlar.
Ekip tarafından geliştirilen ve adına Hitag dedikleri alışveriş cihazı, giyim mağazalarında hem üzerine takıldığı ürünün güvenliğini sağlayacak hem de müşterilerin çok seveceğine inandıkları özelliklere sahip olacak. Müşteriler Buy Buddy mobil uygulamasını indirerek, mağazanın herhangi bir yerinde kasaya gitmelerine gerek kalmadan, güvenli bir şekilde satın alma işlemi yapabilecekler. Ödeme gerçekleştiğinde Hitag, takılı olduğu ürünü serbest bırakacak ve müşteri özgürce, hiç sırada beklemeden mağazayı terk edebilecektir. Bu sayede Hitag, mağaza sahipleri için hem ürün güvenliğini sağlayacak hem de kasa sıralarından kaynaklanan satış kayıplarını azaltacaktır.
Hitag alışveriş cihazının mağaza müşterilerine olduğu gibi, mağaza sahipleri ve markalara da birçok faydası vardır. Hitag ile birlikte çalışan Business Buddy mağaza çalışanı uygulaması ve Buddy Dashboardu sayesinde, mağaza çalışanları rafta ürün bittiği anda bildirim alarak hem rafları gezerek harcayacağı zamandan tasarruf edecek hem de mağazalar yok satarak satış kaybetmeyecektir.
Bunlara ek olarak Buy Buddy, dünyada başka hiçbir şirketin sağlamadığı, e-ticaretteki barkod ve müşteri bazlı satışa dönüşüm oranı, sepeti terk etme, ürüne gösterilen ilgi, müşteri bekleme süresi  gibi analizleri mağazalara taşıyarak markaların ve mağaza sahiplerinin daha doğru kararlar vermelerini ve müşterilerine kişiselleştirilmiş en iyi hizmeti sunmalarını sağlayacaktır. Kısaca Buy Buddy perakende sektöründe görev alan ve alışveriş yapan herkesin hayatını kolaylaştıracak ve tekrar alışveriş yapmayı sevmelerini sağlayacaktır.
İletişim

Reşitpaşa mah. Koruyolu cad. İTÜ Ayazağa Kampüsü ARI3 Binası Kat: -2 Maslak / İSTANBUL
heybuddy@buybuddy.co
buybuddy.co

Date
Category
2016, Girişimler