Arvia

About This Project

Firmaların ihtiyaç duydukları müşteri görüşmelerini, web sitelerine taşıyarak satışlarını artırmalarını ve verimli bir şekilde çevrimiçi hizmet verebilmelerini sağlıyoruz. Arvia sayesinde firmalar kendi sitelerine, YouTube videosu ekler gibi, kolayca görüntülü görüşme özelliği ekleyebilirler.

Görüntülü görüşme uygulamalarının büyük çoğunluğu kendi platformları üzerinden bu hizmeti veriyor. Arvia’da bu hizmeti şirketler için özelleştiriyor ve kendi mecralarına taşıma imkanı yaratıyoruz. Uygulama indirmeden, başka bir siteye yönlendirilmeden; müşteriler ile kendi web siteleri üzerinden iletişim kurabiliyorlar. Dolayısıyla, şirketlerin markalarına değer ve operasyonlarına hız katıyoruz. Arka planda çalışan gelişmiş sistemimiz sayesinde herkesin kolaylıkla kullanabildiği hatta kendi sitelerine basitçe entegre edebildikleri bir ürün geliştirdik. Bunun yanında, on-premise olarak tamamen ihtiyaca yönelik özellikler tanımlayabiliyoruz. Şirketlere proje bazlı özel geliştirmeler yaparak destek veriyoruz.

Çok kolay ve hızlı bağlanabilme avantajı! Sadece 4 satır kod ile kendi siteniz üzerinden bu servisi kullanabilir, tüm verileri, aktiviteleri raporlayabilir; takibini ve analizini yapabilirsiniz.

Operasyonel maliyeti azaltır. Farklı dil veya yetkinlikteki personele ihtiyaç duyan firmalar merkezde bulunan temsilciler ile şubelerde bulunan müşterilerine çevrimiçi hizmet vererek her şubeye bir personel tahsis etme zorunluluğundan kurtulur ve daha az personel ile daha fazla müşteriye hizmet verebilir.

Müşteri memnuniyeti sağlar. Müşteriler sorun yaşadıkları servis veya ürün ile ilgili olarak müşteri temsilcisine şubelerde bulunan görüntülü görüşme çözümleri ile bağlanarak hızlı ve verimli bir şekilde destek alabilirler.

Hızlı ve olgunlaşmış çözüm. Karmaşık bir yapıda olan ve ayrı bir uzmanlık gerektiren video iletişim teknolojileri, Arvia ekibinin yıllar içinde edindiği deneyim sayesinde kolayca entegre edilebilir ve hatalardan arındırılmış bir çözüm olarak sunulmuştur. Bu çözümü kendisi geliştirmek isteyen firmalar maliyetli, uzun ve yorucu bir süreçten geçmek zorundadırlar.

Her zaman güncel. Sürekli gelişen ve değişen video teknolojileri sebebiyle görüntülü görüşme projelerinin sürdürülebilirliği için bir bakım ve destek ekibi bulundurulması gerekmektedir. Arvia ekibi gelişen video iletişim teknolojilerini sürekli takip ederek her zaman en güncel ve gelişmiş metodları kullanır.

Global – Uzaktan satış ekipleri, sağlık kurumları, avukatlık hizmetleri, sigorta ve ekspertiz hizmetleri, tamir öncesi sorgulama servisleri. Kısacası yüz yüze görüşmeye ihtiyaç duyulan her konu için Arvia üzerinden görüntülü olarak daha hızlı, güvenli ve kaliteli iletişim sağlanabilir.

Gelişmiş Web SDK
Özelleştirilebilir Hazır Arayüz
Diğer Sistemlere Entegrasyon
Tak-Çalıştır Modüller
Link ile Hızlı Giriş
ve daha birçok özelliğiyle Arvia’yı tek tıkla deneyimleyebilirsiniz.

İletişim:

info@arviatech.com

https://arvia.chat

Reşit Paşa Mah. Katar Cad. ARI 4 Binası No: 2 / 50 / 6 Sarıyer – İstanbul, 34467 SARIYER/İstanbul

Category
Girişimler