Searover

About This Project

Searover olarak, alanında kalifiye mühendis ve uzman teknikerlerden oluşan güçlü kadromuz ve teknik alt yapımızla su altı teknolojileri ve robotik çözümleri üretiyoruz. Ürettiğimiz teknolojiler ve ürünler ile deniz inşaatı, enerji, kafes balıkçılığı, savunma sanayi, çevre araştırmaları ve su altı arkeolojisi sektörlerinde hizmet veriyoruz. Ürün satışı, mühendislik ve tasarım çözümleri sunma, firmaların ihtiyaçlarına yönelik ürün geliştirme ve ürün adapte etmenin yanı sıra su altı incelemesi, izleme, denetim gibi operasyon hizmeti de sunuyoruz.

Türkiye’de ve dünyada su altı teknolojilerinde sağladığımız mühendislik hizmetleriyle lider konuma gelmek temel amaçlarımızdandır. Kalifiye mühendis ve teknik ekibimizle geliştirdiğimiz ileri teknoloji içeren stratejik önemi yüksek ürünlerimizle, uluslararası platformlarda lider bir firma olabilmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

İhtiyaç duyulan tüm su altı hizmetleri için uygun çözümü kısa sürede sağlamak, görevleri başarıyla tamamlamak ve detaylı analiz / raporlama yapmak önceliklerimiz arasındadır.

Çözümlerimizden su altı robotumuz GÖZCÜ, yüksek performanslı, modüler yapılı, genişletilebilir özellikleri ile denetim, araştırma görevleri, endüstriyel çalışmalar ve sualtı meraklıları için ortaya çıkarılmış bir su altı robotudur.

Özel tasarıma sahip ve hızlı değiştirilebilir özellikteki Li-Ion batarya ünitesinden güç alarak, su altında uzun süreli çalışma sağlar.

Şiddeti ayarlanabilir güçlü LED ışıklar, canlı HD görüntü sağlayan 1080p kamera için mükemmel aydınlatma sağlar; bu sayede gece koşulları ve karanlık ortamlarda da üstün görüş imkanı sağlanır.

Kendi sınıfında zorlu görevleri yerine getirmek için özel donanıma sahip olan GÖZCÜ, balık çiftlikleri, boru hatları, su altı inşaatları, limanlar, arama -kurtarma, su altı arkeolojisi, su altı biyolojik araştırmaları gibi birçok sektör için barındırdığı üstün özellikler sayesinde kilit rol üstlenmektedir. Çalışacağı ortama ve görevlere göre ekstra sensör, Sonar, Lidar, USBL, DVL, robot kol eklenebilmekte.

Özel programı ve arayüzü sayesinde GÖZCÜ modelinin su altından aktardığı görüntüleri VR (Sanal Gerçeklik) gözlüğü ile izlemek mümkün.

Robotun kontrolünü operatör konsol ya da kullanım ve kontrol imkanlarını daha kolay hale getiren UI teknolojisi sayesinde bilgisayardan gerçekleştirebilirsiniz.

Derinlik sabitleme, pozisyon kontrolü gibi seçenekler üstün özelliklerini ortaya koyarken ürünün işlevselliğini de arttırmaktadır. Bu sayede GÖZCÜ ile sualtı deneyimlerini oldukça basit ve verimli hale getirdik!

İletişim:

info@searover.com.tr

www.searover.com.tr

CUMHURİYET BULVARI NO:24/802 KONAK İZMİR

Category
Girişimler