ICMS

Category
Girişimler
About This Project

ICMs İnteraktif Cloud Medya A.Ş. yıllardır yayıncılık sektörüne hizmet vermiş, sektör gereksinimlerini bilen ve global çözümler geliştirmeyi hedefleyen bir ekip tarafından kurulmuştur.

İnteraktif Medya Teknolojieri alanındaki yeni teknolojileri hızla geliştiren yapılanma modeli ve olmayanı hayata geçirme hayalini gerçeğe dönüştürme zekâsı sayesinde ve teknolojiye sahip olmanın verdiği özgüven ile yola çıkmıştır.

Endüstriyel tasarımını kendi bünyesinde gerçekleştiren ve bunun yanında mühendislik ve araştırma geliştirme çalışmalarını gece gündüz sürdüren tivu.co platformunda topladığı tüm televizyon ve radyo istasyonlarını Türkiye’de son kullanıcıya ulaştırmaktadır.

Bütün hizmetlerin toplandığı bu platformda son kullanıcıya alışveriş yapabilecekleri ve sınırsız arşivleme sağlayıp kişisel profillerinden videoların depolanacağı bir multimedya ve CLOUD sistemi öneriliyor.

Kısa sürede hayata geçirilen ve geçirilecek projeler ile yeni nesil yayıncılığın bambaşka bir boyut kazandırılması ve gelişen teknolojiler sayesinde etkinliklerinizin kurumsal itibarınıza katacağı değeri online mecralarda yüz binlerce kişiye ulaştırarak arttırma şansı vaat ediliyor.

ICMS, İTÜ Çekirdek BIG BANG 2015’te İTÜ ARI Teknokent Kapalı Ofis Ödülü kazanmıştır.