Akıllı Magnet

About This Project

Tüsiad verilerine göre günümüzde E-ticaret kullanım oranının %19 gelecek 2 yıl içinde ise %45 olacağını düşünülmektedir. E-ticaret hacminin düşük olmasının sebeplerinden bir tanesi henüz E-ticaret yapmanın pek de kolay olmamasıdır. Teknolojik yetkinliği olmayan tüketicinin bir email hesabı oluşturması, sanal kredi kartı tanımlaması, apple store veya playstore içindeki milyonlarca uygulama içinden doğru uygulamayı bulması, indirmesi ve kullanımını öğrenmesi aslında pek de kolay bir iş değildir. Oysa evlerinde bir akıllı magnet sahibi olan tüketicilerin, artık e-ticaret yapabilmeleri için telefonlarını magnetlerine yakınlaştırması yeterli olacaktır. Ayrıca Toucless Order konsepti ile hiç bir düğmeye basmadan sadece telefonlarını bir kaç kez yakınlaştırması esası ile sipariş sürecini tamamlatabiliyoruz.


“Touchless Order” konsepti Akıllı Magnet ile ortaya çıkmış ve tüketiciler tarafından yoğun ilgi göreceğine inanmaktayız.


Marka bilinirliğini arttırmak için magnet üzerine entegre ettiğimiz çözümümüzü, işletmelerin restaurant, mağaza veya istasyonlarında bulunacak görseller ile de entegre edebiliyoruz. Her zaman müşterilerimize söylediğimiz gibi, tüketiciler ciddi fiyatlar ile akıllı telefonlar satın alıyorlar. Örneğin bir müşteri memnuniyet anketi yapmak için tüketicinin yaptığı yatırımın benzerini bir tablet alarak yapmanın çok da doğru olmadığını savunuyoruz. Akıllı telefonlar bildiğiniz gibi bir tablet, bir tv. Kısacası ne olmasını istiyorsanız odur. Önemli olan tüketicinin akıllı telefonlarını kullanabilmektir. Böylece işletmelerin tabletlere yapmaları gereken ilk yatırım ve işletme maliyetleri ortadan kalkacaktır. Akıllı Magnet projesi tam olarak bu ihtiyaca cevap verebilmektedir. Dakikalar içinde mağazaların istediğiniz bir noktasını müşteri değerlendirme veya kampanya tanıtım noktası haline getirebilirsiniz. Ve bunun için hiç bir alt yapı çalışması yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Category
Girişimler