MUSTAFA SANDAL İTÜ ÇEKİRDEK GİRİŞİMCİLERİNİN YATIRIM MELEĞİ OLDU

mustafa sandal i̇tü çeki̇rdek gi̇ri̇şi̇mci̇leri̇ni̇n yatirim meleği̇ oldu 1

MUSTAFA SANDAL İTÜ ÇEKİRDEK GİRİŞİMCİLERİNİN YATIRIM MELEĞİ OLDU

İstanbul Teknik Üniversitesi’nin teknoloji geliştirme bölgesi İTÜ ARI Teknokent’in bünyesinde bulunan kuluçka merkezi İTÜ Çekirdek, bu yıl 5.kez girişimcilik yarışması Big Bang 2016’yı düzenledi. İTÜ Çekirdek’deki girişimcilik projeleriyle yakından ilgilenen Mustafa Sandal, bu sene Big Bang’in destekçileri arasında yer aldı ve 8 girişimciye İTÜ ARI Teknokent ile birlikte ortak yatırımda bulundu. Sandal, tüm sanatçıları “sevgiyle üreten teknoloji girişimlerine” yatırım yapmaya çağırdı.

Ana destekçileri arasında İstanbul Sanayi Odası, Otomotiv İhracatçıları Birliği ve Turkcell Arıkovanı’nın olduğu ve bu sene ilk defa olarak melek yatırımcılar ve risk sermayesi şirketlerinin de katıldığı Big Bang’de, Mustafa Sandal da yatırımcı olarak yer aldı.

Teknolojiyi ve inovasyonu çok önemsediğini belirten Sandal, İTÜ Çekirdek ekiplerini uzun zamandan bu yana takip ettiğini ve girişimcilerin projelerinden büyük heyecan duyduğunu belirtti. Big Bang sahnesini çok önemsediğini de sözlerine ekleyen Sandal, ileride de girişimcilik projelerine yatırım yapmayı sürdüreceğini söyledi.

 

mustafa sandal i̇tü çeki̇rdek gi̇ri̇şi̇mci̇leri̇ni̇n yatirim meleği̇ oldu 8 mustafa sandal i̇tü çeki̇rdek gi̇ri̇şi̇mci̇leri̇ni̇n yatirim meleği̇ oldu 9 mustafa sandal i̇tü çeki̇rdek gi̇ri̇şi̇mci̇leri̇ni̇n yatirim meleği̇ oldu 10 mustafa sandal i̇tü çeki̇rdek gi̇ri̇şi̇mci̇leri̇ni̇n yatirim meleği̇ oldu 11 mustafa sandal i̇tü çeki̇rdek gi̇ri̇şi̇mci̇leri̇ni̇n yatirim meleği̇ oldu 12 mustafa sandal i̇tü çeki̇rdek gi̇ri̇şi̇mci̇leri̇ni̇n yatirim meleği̇ oldu 13