Torever

About This Project

Torever birkaç tıklama ile her turiste özel seyahat planları oluşturur. Ayrıca seyahat sırasında gezilecek yerler hakkında ayrıntılı bilgi sunmaktadır.

Torever’ın hikayesi, kurucusu olan Yusuf’un yaşadığı sorunlar sonucunda, turistlerin ihtiyaçlarını araştırmasıyla başlamıştır. Yusuf, Türkiye’ye geldiğinde dil engeli, bilgi eksikliği vb. sorunlarla karşılaşmıştır.

Yusuf çok sayıda turist ile çalışırken , bu sorunların kronikleşmiş olduğunu anlamıştır. Çözüm bulma yolunda yapılan uzun çalışmaların ardından Yusuf 2018 de Torever App’i geliştirmiştir. Böylece Torever, Türkiye’nin tüm gezilecek illeri hakkında seyahat planları verebilecek hale gelmiştir. 2018 Hollanda’da Startup Roadshow adındaki girişimcilik yarışmasında Torever ‘People Choice’un ödülünü kazanmıştır.

2019’da da ITU Çekirdek’in ön kuluçka programına katılarak daha verimli bir iş modeli ve profesyonal network ile Torever kendi hedeflerine doğru daha hızlı gitmektedir.

Torever’ı uluslararası tecrübesi olan, genç ve dinamik bir takım yönetmektedir.

Her startup’ın oldugu gibi Torever’ın da rakipleri vardır. Yalnız Torever’ın yaptığı araştırmalara göre turistler, aradığı özel deneyimi acentaların fix paketlerinde bulamamakta, Tripadvisor kullanarak süreç uzun ve karışık olmakta, Google Trips’de de sadece yapay zeka’nın kullanılmış olduğu için ortaya çıkan sonuç her zaman beklentileri karşılamamaktadır. Torever ise çok hızlı, insan kaynaklı, ve her türiste özel seyahat planları sunmaktadır.

Torever, Bir trilyon dolarlık hızlı büyüyen online seyahat pazarının bir parçası olma yolunda ilerlemektedir.

Torever milyonlarca turiste daha verimli bir seyahat deneyimi sağlamak için bir fırsattır. Bu projeye katkı sağlamak isteyenler, Torever yönetim birimi ile iletişime geçebilir.

İletişim:

Category
Girişimler