KULUÇKA SERBEST DOLAŞIM

İTÜ Çekirdek Kuluçka Serbest Dolaşım Partnerleri

İTÜ Çekirdek’e kabul edilen teknoloji girişimleri, erken aşama kuluçka merkezinin eğitim, mentorluk, networking ve yatırım fırsatlarını yakalamanın yanı sıra, işlerini İstanbul’un en verimli çalışma alanlarında yürütebilmektedir.

 

İTÜ Maslak kampüsü sınırlarında yer alan ARI 3 binasındaki İTÜ Çekirdek, programa kabul edilen tüm girişimci gruplara ideal çalışma ortamını sağlamaktadır.

 

Türkiye’de kalabalıklaşmaya başlayan ortak çalışma sektörünün öncüleri Workinton, Kolektif House, Habita ve Workhaus’un alternatif çalışma ortamları İTÜ Çekirdek girişimcileri tarafından herhangi bir ödeme gerektirmeksizin kullanılabilmektedir.

 

Workinton Türkiye’nin üç büyük şehrindeki 12 konumda hizmet verirken, Kolektif House Levent ve Şişhane şubelerinde postmodern çalışma alanları sunmaktadır.

Workhaus, İTÜ Maslak kampüsünün hemen karşısında, Büyükdere Caddesi’nde bulunan yakın bir alternatif iken, yolu 4. Levent Sanayi Mahallesi’ne düşen girişimciler ise Habita’yı tercih edebilmektedir.

İTÜ Çekirdek Girişimcisi Olarak Nasıl Faydalanabilirim?

 

Yeni çalışma alanları işbirliğimizle birlikte İTÜ Çekirdek girişimcilerinin sadece İTÜ Çekirdek networküyle sınırlı kalmayıp, diğer çalışma alanları imkanlarından da yararlanmasını hedeflemektedir. Bu noktada, her çalışma alanından mümkün olduğunca fazla girişimcinin yararlanması beklenmektedir.

 

Linkteki formu doldurarak kullanabileceğiniz çalışma alanınızı seçebilirsiniz.

 

Bundan sonra süreç:

  • Formu doldurarak talep oluşturmanız,
  • Kontenjan varsa size kullanım hakkınız olduğuna dair onay maili,
  • İsimlerinizin coworking space’e bildirilmesi ,
  • 1 ay boyunca çalışma alanını kullanmanız şeklinde ilerleyecektir.

 

1 ay sonunda kullanım hakkınız ile ilgili sizinle tekrar iletişime geçilecektir.

İletişim:

İTÜ Çekirdek İstanbul Coworking Partner Programı ile ilgili görüş ve sorularınız için:

 

Tufan Aygüneş

Uzman, İTÜ Çekirdek Operasyon ve Süreç Yönetimi

[email protected]

 

 

Merve Bahar

Uzman, Marka Yönetimi

[email protected]