#7 Etkili Takım Yönetimi | Girişimin 7 Büyük Semineri

#6 Etkili Takım Yönetimi | Girişimin 7 Büyük Semineri

 

İTÜ Çekirdek yeni döneme Girişimcilik Ekosistemi’nde ihtiyaçları karşılayacak bir seminer dizisi ile başlıyor. Y Combinator ve Stanford University birlikteliğiyle How to Start a Startup adıyla verilen girişimcilik dersinden esinlenerek hazırlanan program 7 başlık altında toplanıyor. Türkiye’de girişimciliğe ilgi duyan herkese, girişimciliğin tüm alanları hakkında bilgi verecek bir kaynak oluşturacak seride, birbirinden iyi konuşmacılar 7 hafta boyunca programa konuk olacaktır.

 

Bir girişim serüveninde, takımın kurulmasından yatırım süreçlerine kadar girişimcinin ihtiyacı olan tüm konuların işleneceği Girişimin 7 Büyük Semineri'nin altıncısı olan " Etkili Takım Yönetimi " konusunda armut.com’un CEO’su Başak Taşpınar Değim 12 Mart'ta bizlerle olacaktır. 2011 yılında iki kişinin armut.com girişim fikriyle çıktıkları yol, bugün 192 bini aşkın aktif kullanıcısı, 53 kişilik donanımlı ekibi ve ulaştığı iş hacmi büyüklüğüyle, online hizmet sektöründe ülkemizde açık ara lider konuma gelmiştir. Başak Taşpınar Değim takım büyümesi, insan kaynağı süreci, çalışan motivasyonu ve organizasyon şeması konularında birikimlerini paylaşmak üzere 12 Mart’ta bizlerle olacaktır.

 

Seminerimiz 12 Mart Salı Günü saat 18:20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi'nde gerçekleşecektir.

 

Seminer Dizisi;

 

#1 Ürün-Pazar Uyumu – Fırat İşbecer/ Commencis, CEO – 29 Ocak

#2 Pazarlama ve Satış – Gaye Ör/ PayU, Pazarlama Müdürü – 7 Şubat

#3 Teknik ve Operasyonel Ölçeklenebilirlik – Barbaros Özbuğutu/ Iyzico, Kurucu Ortak – 12 Şubat

#4 Şirket Kurulumu ve Ortaklık Yapıları- Okan Arıcan/ BTS&Partners Avukat – 19 Şubat

#5 Yatırım Süreçleri- Melih Ödemiş/ yemeksepeti.com, Kurucu Ortak – 26 Şubat

#6 Etkili Takım Yönetimi- Başak Taşpınar Değim / armut.com, CEO – 12 Mart 

#7 Global Pazara Açılmak- Hande Çilingir / Insider, CEO – 19 Mart

Tarih:
12/03/2019
18:20
Bitiş Tarihi:
12/03/2019
20:00