İTÜ Çekirdek olarak, 2011’den bu yana Türkiye’ye teknoloji girişimciliğini yayma, girişimcilere destek olma ve hayata dokunacak teknolojilerin üretilmesine katkı sunma hedefleriyle çalışmalarımızı Türkiye’den ve dünyadan binlerce girişim, yüzlerce kurum, mentor ve yatırımcıyla birlikte sürdürüyoruz.

Tüm dünyanın içinde bulunduğu bu süreç bizlere “sınırların” hiçbir şeyi engellemediğini, “birlikte” olmanın önemini ve “beraber” hareket etmenin kıymetini gösterdi. Bu günlerden tek kurtuluşun teknolojik kalkınma ile olabileceğini bir kez daha kanıtladı.  Eğer siz de “bugünleri GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİREREK daha kolay aşarız” diyorsanız, sizi İTÜ Çekirdek’e davet ediyoruz.

Gelin, girişimcilerimize vereceğiniz destekler ile geleceğe odaklanalım, ülkemizin teknolojik kalkınmasına katkı sağlayalım. Hep beraber olursak, çok daha fazlasını başarabiliriz!

GELECEK ELİNİZDE!

Saygılarımızla,

 

İTÜ Çekirdek

Bireysel Destekçi: Girişimcilerimize gönüllü mentorluk ve danışmanlık vererek; deneyiminizle yollarını aydınlatın.

 

Finansal Destekçi: Vereceğiniz maddi destek ile şirket kurulumu, prototip desteği, Big Bang ödül havuzu kategorilerinde girişimcilerimize cansuyu sağlayın.

 

Kurumsal Paydaş: Şirketiniz için teknolojik inovasyonla katma değer üretecek girişimcilerimizle tanışın ve bir girişimciye cansuyu sağlayın. Tüm paydaşlarımızı görmek için lütfen tıklayınız.

 

Yatırımcı: Yatırımcı – girişimci buluşmalarımıza katılarak, girişimcilerimizin teknolojik ürün veya hizmetlerinden haberdar olun; yatırım sürecini başlatın.

GELECEĞİN TEKNOLOJİLERİNE BUGÜNDEN DESTEK OLMAK İÇİN
LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ

Girişimcilerimize vereceğiniz destek ile bugünden yarını düşünelim, ülkemizin teknolojik gelişimine katkı sağlayalım.